Про компанію

Будівельна компанія «Житлобуд-2» заснована 01 квітня 1969 року.

Будівельна компанія «Житлобуд-2» заснована 01 квітня 1969 року.

Очолює ТзОВ «Житлобуд-2». Стефанович Леонід Степанович.

14 червня 2017 року Леонід Степанович відсвяткував свій професійний ювілей – 35 років у будівництві.

За багаторічну добросовісну працю, вагомий внесок в розвиток будівельної галузі він неодноразово нагороджувався Дипломами, Почесними грамотами, Подяками Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, Волинської облдержадміністрації та Луцького міськвиконкому. В 2008р. нагороджений знаком “Почесний працівник будівництва та архітектури”Міністерства регіонального розвитку та будівництва. У 2009 р. присвоєне почесне звання “Заслужений будівельник України”. Кращий платник податків за 2010р., 2012р., 2013р.

Маємо великий досвід

За період роботи побудовано і введено в експлуатацію близько 5 тисяч квартир, загальною площею 54 135 м2., і це ще не межа.

Підприємство «Житлобуд-2» добре знане на Волині, адже його працівники звели численну кількість будівель у Луцьку та області, серед яких лікарні, дитячі садочки. Новітні технології та здобутий роками наш досвід, дозволяє нам будувати сучасні, добротні житлові будинки, які швидко знаходять своїх власників та формують вигляд нашого міста. У нас є і державні замовлення, і приватні проекти.

Підприємство вкладає значні кошти у розширення і технічне переоснащення виробничих баз, придбання нового обладнання, що дозволяє самостійно виконувати весь комплекс робіт, яких вимагає замовник

Професійний колектив

За багаторічну добросовісну працю, вагомий внесок в розвиток будівельної галузі неодноразово нагороджувався Дипломами, Почесними грамотами, Подяками, Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, Волинської облдержадміністрації та Луцького міськвиконкому.

Луцьк – одне з перших міст Європи «житлового бджільництва». Популярний факт, що в Луцьку будинки згруповані оригінальним способом – виглядають, як соти.
Відправте Ваші дані, і наш менеджер зв’яжеться з Вами!

Нам є чим пишатись!

50 років
продуктивної
праці
250
кваліфікованих
працівників
54 135 м2
збудованої
площі
5 000
квартир введено
в експлуатацію

Власна будівельна лабораторія

Атестована на проведення вимірювань поза сферою поширення державного метеорологічного контролю.

Будівельна лабораторія виконує лабораторні роботи на випробування будівельних матеріалів (пісок, щебінь, цемент, розчин, бетон) і виробів (цегла, бруківка, газоблоки), підбір і розрахунок складів бетонів та розчинів, контроль якості матеріалів, виробів і деталей, технології їх виробництва.

Наші об'єкти:

  • Завершили сучасний житловий комплекс з офісами приміщеннями, який відзначається вдалим розташуванням: затишна територія біля церкви Св. Миколая, чудовим виглядом з вікон будинку. Мешканці можуть бути впевнені: нові квартири будуються досвідченими спеціалістами із дотриманням усіх будівельних та експлуатаційних норм.
  • Будується новий житловий комплекс «Зелений масив» на вул. Рівненській, 113 (1 черга).
  • Здане будівництво житлового будинку з громадськими приміщеннями на вул. Травнева, 2а в с. Прилуцьке Ківерцівського району (прилеглої до вул. Єршова в м.Луцьку).
  • Наше підприємство бере участь в обласній програмі будівництва, реконструкції, капітального ремонту загальноосвітніх шкіл та інших навчальних закладів, за якою будувалася школа в с. Житнівка Камінь-Каширського району.
  • Здані в експлуатацію дитячі садки в с. Жидичин Ківерцівського району, в с. Мельники Шацького району, в м. Луцьку в 55-му мікрорайоні, а в недалекому майбутньому чекає свого завершення школа № 27 у м. Луцьку.
  • Є досвід роботи з іноземними (французькими) інвестиціями: будівництво очисних споруд у Смолигові для «Нестле».
  • Завершились реконструкції важливих соціально необхідних об’єктів, таких як Волинський обласний центр екстреної допомоги та медицини катастрофи, відділення променевої терапії онкологічного диспансеру, будівництво медичного центру в с. Тарасове Луцького району.
  • Зводимо школи в с. Любохини, с. Осівці, добудовуємо школу в с. Вербка, здали дитячий садок у с. Колодяжне. Беремо участь у тендерах на будівництво та реконструкцію соціально важливих об’єктів Волинської області та міста Луцька.
  • Надаємо послуги з управління багатоквартирними будинками.

Наші відзнаки - гарантія якості

Станьте ближче до своєї мрії!

Відправте Ваші дані, і ми зателефонуємо Вам!