Будуємо житло

Досвід має значення! Будуємо для Вас!

Будівництво багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими громадськими приміщеннями в с.Липини (район пр.Відродження м.Луцька) Луцького району Волинської області.

ТзОВ "Житлобуд-2" застосовує передові технології і будує якісне і комфортне житло з покращеним плануванням, індивідуальним опаленням та з використанням енергозберігаючих та шумозахисних склопакетів.

Новий житловий комплекс з офісними приміщеннями відзначається вдалим місцерозташуванням для мешканців: затишна територія біля церкви св. Миколая, чудовий вигляд з вікон будинку, паркувальні місця для жителів та гостей, а також зона відпочинку з дитячим та спортивним майданчиком.
Поряд знаходяться торговий центр "Глобус" та ринок "Північний" з магазинами різного побутового призначення. Вихід на пр. Відродження, пр. Соборності та вул. Гордіюк забезпечують зручне транспортне сполучення зі всіма районами міста.
Ви можете бути впевнені, що Ваша нова квартира побудована досвідченими спеціалістами з дотриманням усіх будівельних та експлуатаційних норм.
Вартість 1м.кв. загальної площі складає від 13 000 грн.
детальніше...