Центр екстреної медичної допомоги в Луцьку майже готовий.

4 грудня 2013

 У Луцьку завершують роботи з підготовки інфраструктури єдиної регіональної оперативно-диспетчерської служби, яку обіцяють обладнати у Волинському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Про це під час прес-конференції 30 липня повідомив головний лікар центру Олег Куц.

За півроку будівля «швидкої допомоги» на вулиці Словацького, 28 набула нового вигляду – тут повністю відремонтували частину приміщення. Підрядник – ТзОВ «Житлобуд-2».

За словами Олега Куца, нині будівельники закінчують роботи. Лишилося завершити благоустрій території, доукомплектувати приміщення і власне встановити обладнання, необхідне для функціонування оперативно-диспетчерської служби.

Це обладнання Волинь отримає в межах реалізації національного проекту «Вчасна допомога». Очікують, що до кінця року в обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф вже діятиме ця сучасна диспетчерська служба.

«Сьогодні підписаний акт прийому-передачі цього приміщення. Будівельники працювали дуже якісно. Тепер тут будуть чудові умови для персоналу: гардероб, душові, кімната для прийому їжі», – зауважив Олег Куц.

За словами директора ТзОВ «Житлобуд-2» Леоніда Стефановича, вартість об’єкту – близько 5 мільйонів гривень.

Нагадаємо, Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастрофстворений 25 січня. Потреба прийняти рішення про створення такого центру є частиною медичної реформи в країні.

Суть реформи: підвищення мобільності швидкої допомоги через створення додаткових пунктів, злагодженої їх роботи зі станціями швидкої через регіональні Центри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Єдина оперативно-диспетчерська служба прийматиме виклики з усієї області і передаватиме їх бригадам, які знаходитимуться найближче до пацієнта.

Наступна новина
Будівництво нової школи у Луцьку.

Станьте ближче до своєї мрії!

Відправте Ваші дані, і ми зателефонуємо Вам!