У селі Прилісне Маневицького району за три місяці збудували новий шкільний корпус початкових класів

20 січня 2014
1 вересня минулого року, коли в селі Прилісне Маневицького району голова облдержадміністрації Борис Клімчук разом з громадою закладав капсулу під будівництво корпусу молодших класів місцевої загальноосвітньої школи, мало хто вірив, що за три місяці ця будівля прийме за парти школярів. Однак, завдяки умінню будівельників та стабільному фінансуванню сьогодні ця школа відкрила свої двері.

Новозбудована двоповерхова початкова школа розрахована на 216 учнівських місць. Тут просторі класні кімнати, методичний кабінет та сучасні вбиральні. Введення навчального закладу в експлуатацію дало змогу перевести всіх дітей на навчання в одну зміну, адже раніше першачки навчались до пізнього вечора.

Розділити радість прилісневчан та привітати вчителів, школярів та їх батьків до школи приїхав голова облдержадміністрації Борис Клімчук. Він розповів, що в області гарно закінчився 2013 рік і так же розпочався новий: «Символічно і правильно. Тут висока народжуваність і навчальний заклад був дуже потрібним. Дякую керівництву Рівненської атомної електростанції, адже на будівництво школи було спрямовано понад 3,6 млн грн за державною програмою з розвитку енергетики. Корпус збудовано за рекордно короткий період часу, як належить стабільній державі: прийняли рішення, стали й зробили. Це – історична подія для села та району».

«Починаючи з 2010 року, школа в Прилісному стала сьомим об’єктом освітньої галузі, яку ввели в експлуатацію на Маневиччині. До цього було п’ять садочків та навчальний заклад в Майдан-Липному», - розповів присутнім голова Маневицької райдержадміністрації Микола Миронюк. І продовжив: «За п’ять років в Прилісному кількість дітей зросте на сотню. Багато дітей проживає і в навколишніх селах. Щоб їм було зручніше добиратись на навчання, сьогодні ми для потреб школи передаємо автобус».

У свою чергу, керівництво ДП «Волиньторф» в кожен навчальний кабінет забезпечить класні куточки.

Завітали на свято до Прилісного й представники сусідньої Рівненської області. Заступник генерального директора Рівненської атомної електростанції Роман Гошовський зауважив, що атомники не тільки виробляють половину електричної енергії енергосистеми України, але й мають можливість заробити. Частину з цих коштів вони направляють на розвиток територій, що знаходяться поблизу атомної станції.

Не стримувала своїх радісних емоцій директор школи Валентина Буско. За постійну увагу та підтримку Прилісненської школи, вона включила Бориса Клічмука до ряду почесних членів педагогічного колективу.

Директор ТзОВ «Житлобуд-2», (яке виступило генеральним підрядником будівництва школи) Леонід Стефанович долучився до привітань, після чого вручив першокласникам символічний ключ від школи, а всі присутні оглянули новозбудоване приміщення. За остистий вагомий внесок у розвиток будівельної галузі Волинської області подякою голови облдержадміністрації була нагороджена майстер ТзОВ «Житлобуд-2» Марфа Богомаз.
Наступна новина
Центр екстреної медичної допомоги в Луцьку майже готовий.

Станьте ближче до своєї мрії!

Відправте Ваші дані, і ми зателефонуємо Вам!